ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ !

КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПИТАНЬ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ АБІТУРІЄНТІВ

ВІДБУДУТЬСЯ 15.07 (П'ЯТНИЦЯ) О 12.00 ТА 17.07 (НЕДІЛЯ) О 12.00 В РЕЖИМІ ОН-ЛАЙН.

СЛІДКУЙТЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ 

 

Юрій Миколайович Заболоцький приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom.

Тема: Консультація абітурієнтів МУЗИКА 15.07.2022
Время: 15 июл. 2022 12:00 PM Киев

Подключиться к конференции Zoom
https://zoom.us/j/9252128227?pwd=aW1vT1FnMUFlK2F0dmNUZENreng5UT09

Идентификатор конференции: 925 212 8227
Код доступа: 2JJM8B

 

Юрій Миколайович Заболоцький приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom.

Тема: ІСПИТ абітурієнтів МУЗИКА 16.07.2022
Время: 16 июл. 2022 09:45 AM Киев

Подключиться к конференции Zoom
https://zoom.us/j/9252128227?pwd=aW1vT1FnMUFlK2F0dmNUZENreng5UT09

Идентификатор конференции: 925 212 8227
Код доступа: 2JJM8B

 

Юрій Миколайович Заболоцький приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom.

Тема: Консультація абітурієнтів МУЗИКА 17.07.2022
Время: 17 июл. 2022 12:00 PM Киев

Подключиться к конференции Zoom
https://zoom.us/j/9252128227?pwd=aW1vT1FnMUFlK2F0dmNUZENreng5UT09 

Идентификатор конференции: 925 212 8227
Код доступа: 2JJM8B

 

Юрій Миколайович Заболоцький приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom.

Тема: ІСПИТ абітурієнтів МУЗИКА 18.07.2022
Время: 18 июл. 2022 09:45 AM Киев

Подключиться к конференции Zoom
https://zoom.us/j/9252128227?pwd=aW1vT1FnMUFlK2F0dmNUZENreng5UT09

Идентификатор конференции: 925 212 8227
Код доступа: 2JJM8B

 

Посилання на консультацію з питань творчого конкурсу з хореографії.

(Без назви)
Пʼятниця, 15 липня · 12:00 – 1:00дп
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/usc-yxhk-btf
Номер телефону для приєднання до відеозустрічі: ‪(US) +1 402-971-0096‬, PIN-код: ‪519 494 929‬#

 

Посилання на творчий конкурс з хореографії 16.07.22 10:00.

(Без назви)
Субота, 16 липня · 10:00 – 11:00пп
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/wut-sbuj-juy
Номер телефону для приєднання до відеозустрічі: ‪(US) +1 315-754-3501‬, PIN-код: ‪136 470 277‬#

 

Посилання на консультацію з хореографії 17.07, 12:00

(Без назви)
Неділя, 17 липня · 12:00 – 1:00дп
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/amm-kjqw-zku
Номер телефону для приєднання до відеозустрічі: ‪(US) +1 802-551-1907‬, PIN-код: ‪638 312 074‬#

 

Посилання на творчий конкурс з хореографії 18.07, 10:00

(Без назви)
Понеділок, 18 липня · 10:00 – 11:00пп
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/huh-powv-yiw
Номер телефону для приєднання до відеозустрічі: ‪(US) +1 612-440-5163‬, PIN-код: ‪831 714 417‬#

 

                                                                       ПОРЯДОК ВИСТУПІВ АБІТУРІЄНТІВ

                                                                                          16.07.2022

 

n

Прізвище, ім’я, п/б

час

1.

Анікін Максим Степанович

10:00

2.

Бакеєва Олександра Максимівна

10:10

3.

Жариков Олександр Павлович

10:20

4.

Майборода Олена Олександрівна

10:30

5.

Рукін Давид Антонович

10:40

6.

Борисюк Анна Костянтинівна

10:50

7.

Марчишин Христина Богданівна

11:00

8.

Єлісєєва Карина Романівна

11:10

9.

Голубець Владислав Романович

11:20

10.

Московець Катерина Валентинівна

11:30

11.

Третяк Павло Тарасович

11:40

12

Лукандій Злата Василівна

11:50

13.

Шкрумида Ігор Романович

12:00

14.

Городецька Світлана Олександрівна

12:10

15.

Ляховецька Анна Олександрівна

12:20

16.

Кучерявий Андрій Андрійович

12:30

17.

Шевченко Ганна Вікторівна

12:40

18.

Владімірова Софія Дмитрівна

12:50

19.

Занько Олексій Петрович

13:00

20.

Гитик Леся Миколаївна

13:10

 

                                                                                         ТВОРЧИЙ КОНКУРС

                                                                                                18.07.2022

 

                                                                              ПОРЯДОК ВИСТУПІВ АБІТУРІЄНТІВ

n

Прізвище, ім’я, п/б

час

1.

 Бобошко Олександр Олександрович

10:00

2.

Попов Тарас Федорович

10:10

3.

Шевельова Єлизавета Олександрівна

10:20

4.

Павленко Владислав Сергійович

10:30

5.

Михайловська Олена Анатоліївна

10:40

6.

Середа Олексій Вікторович

10:50

7.

Березницька Юлія Ігорівна

11:00

8.

Юдіна Тетяна Володимирівна

11:10

9.

Демченко Катерина Романівна

11:20

10.

Майстер Назар Борисович

11:30

11.

Павлова Анна Олександрівна

11:40

12

Цимбаляк Тарас Васильович

11:50