"Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь..."

9 березня 1814 року народився поет, прозаїк, мислитель, живописець, гравер, етнограф, громадський діяч, ПРОРОК - Тарас Григорович Шевченко

Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського вітає з народженням Тараса і наполягає на тому, що ми не забували наше!

"Борітеся-поборете, вам Бог помагає"

У цей складний для України час, читайте, цитуйте, звертайтесь до Пророка, а головне:

"Свою Україну любіть.

Любіть її… Во врем’я люте.

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть"

"І на оновленій землі..." м. Київ

"І на оновленій землі..." м. Рівне

Instagram Page @co.fm.a

Слава Пророку

Слава Україні

"І на оновленій землі..."

До 190-річного ювілею від заснування
Українського державного університету імені Михайла Драгоманова

23-26 квітня 2024 р. - Art-Klavier 2024 - IX Міжнародний фортепіанний конкурс серед студентів та аспірантів музичних і музично-педагогічних навчальних закладів.

26.IV.2024 НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Модернізація наскрізної виконавської підготовки учнівської молоді в сучасній мистецькій освіті».

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

До 190-річного ювілею Українського державного університету імені Михайла Драгоманова ХІ Міжнародний хоровий форум пам’яті академіка Анатолія Авдієвського «Як серцю виспівать себе» у 2024 році буде проведено у три етапи:

• І-й етап – відкриття хорового форуму: проведення міжнародної науково-практичної конференції «VIІІ Міжнародні науково-практичні читання пам’яті академіка Анатолія Авдієвського» (22 березня 2024 р.).
  • II-й етап – проведення конкурсів хорових диригентів та дитячих хорових колективів, а також конкурсу шкільної пісні «Дитячі мрії – 2024». Форма проведення – змішана (22 березня – 04 травня 2024 р.).
  • III-й етап – закриття хорового форуму: оголошення та нагородження переможців конкурсів, заключний Гала-концерт переможців конкурсів та студентів факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського в Блакитній залі УДУ імені Михайла Драгоманова (15 травня 2024 р.), підбиття підсумків.

Заходи будуть проходити з 22 березня по 15 травня 2024 р. у м. Києві на базі факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського УДУ імені Михайла Драгоманова.

10 лютого, Китай зустрів Новий рік за східним календарем. Рік пройде під заступництвом Зеленого Дерев’яного Дракона – символа духовності та мудрості в Китаї.
Керівництво, професорсько-викладацький склад та студенти факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського вітають наших східних друзів зі святом.
Будьте духовно наповненими та мудрими і завжди пам'ятайте хто друг, а хто ворог.
Ми дякуємо всім китайцям, які підтримують Україну, навчаються в наших закладах освіти та працюють пліч-о-пліч з Українцями.
З настанням Року Дракона нехай кожен день стане відкриттям невичерпної енергії та натхнення.
Бажаємо, щоб ваші серця були повними сміливості та тепла, а домівка — місцем миру, гармонії та безмежного щастя.
З Новим Роком!

f7a0436b3a3c2269d4bd1d3d3b4c4e11

ОФІЦІЙНА Web-сторінка ПРОЛІСОК-2024. PROLISOK-Fest-International. Фестиваль. Конференція. Конкурси.
2024 prolisok QR

19 січня 2024 року, у концертному залі УДУ імені Михайла Драгоманова, відбулось вручення дипломів магістрам Факультету Мистецтв імені Анатолія Авдієвського та Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Вручення дипломів відбулося у змішаній формі (online та ofline).

З вітальним словом для випускників виступили:

Доктор філософських наук, професор, ректор УДУ імені Михайла Драгоманова - Андрущенко Віктор Петрович

Доктор педагогічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор, декан Факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського - Федоришин Василь Ілліч

Кандидат філософських наук, доцент, директор Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики - Русаков Сергій Сергійович

photo 2024 01 20 18 07 52