З 6 по 9 квітня на нашому факультеті відбулась Звітно-наукова конференція студентів “Освіта і наука - 2021“ в рамках Тижня науки, де студенти демонстрували результати своєї науково-дослідної роботи, яку здійснювали впродовж навчального року в наукових гуртках, проблемних групах; брали участь у наукових семінарах, науково-практичних конференціях, Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, публікували тези та наукові статті. Програма Звітно-наукової конференції включала: пленарне та секційні засідання кожної із 6 кафедр факультету. В результаті, приємно відзначити, що студенти факультету показали вагомі наукові досягнення, що значною мірою впливає на підвищення якості їхньої фахової підготовки.