АРХІВНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
У зв’язку з введенням загальнонаціонального карантину (з 12 березня до 3 квітня 2020 року), відповідно до Наказу ректора НПУ імені М.П.Драгоманова № 187-П від 11 березня 2020 року, інформуємо:

– ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС “ПРОЛІСОК” переноситься на 2021 рік.

КОНФЕРЕНЦІЯ «Проблеми музично-естетичного виховання учнів мистецьких закладів освіти» (2020) відбудеться в дистанційному режимі. Прийом тез продовжено до 24 березня.

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського
Кафедра педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства

Національна Всеукраїнська музична спілка
Асоціація піаністів-педагогів України «EPTA»
За підтримки Міністерства культури України

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«Проблеми музично-естетичного виховання учнів мистецьких закладів освіти» 26 квітня 2020

Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошує взяти участь у науково-практичній конференції «Проблеми музично-естетичного виховання учнів мистецьких закладів освіти», що відбудеться у межах ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ “ПРОЛІСОК” (м. Київ).

Дата проведення – 26 березня 2020 р

Заявка подається на адресу кафедри  педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства факультету мистецтв НПУ ім. М.П.Драгоманова (ауд. 3-11).

Матеріали цієї КОНФЕРЕНЦІЇ (2020) опубліковано.

Бібліографічний опис:

Проблеми музично-естетичного виховання учнів мистецьких закладів освіти : матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Київ, 26 березня 2020 р.) / Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. – К. : НПУ ім. М.П.Драгоманова. – 68 с.

logo2017prol-small

У збірнику вміщено матеріали Всеукраїнської конференції «Проблеми музично-естетичного виховання учнів закладів мистецької освіти», яка відбулася в Києві 26 березня 2020 року за ініціативи факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, у межах фестивалю-конкурсу ‘ПРОЛІСОК’. Серед доповідачів – досвідчені фахівці, науковці, методисти, вчителі мистецьких дисциплін, педагоги-практики, молоді дослідники.

Відповідальні за випуск:

• д.п.н., проф. Щолокова О.П. (голова Редколегії, упорядник), завідувач кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства Факультету мистецтв ім. Анатолія Авдієвського
  • Забара М.В., кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства
  • Бєдна Ю.О., магістр музики, старший лаборант

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ 2020  ОПУБЛІКОВАНО