28783607 1621552934608349 290528809296730068 nЗ глибоким сумом повідомляємо, що 21 квітня 2021 року, на 82 році обірвалося життя кандидата педагогічних наук, професора, висококваліфікованого викладача-вокаліста, прекрасної людини Надії Семенівни Можайкіної.
Більше 50 років Надія Семенівна працювала в нашому університеті. Вона стояла біля витоків створення кафедри теорії та методики постановки голосу. У різні роки Надія Семенівна керувала колективом кафедри, була грамотним науковим співробітником, вимогливим, але справедливим керівником. Всім серцем і душею вболівала за успіхи і честь нашого університету. Вона користувалася авторитетом і повагою у колег, студентам була другою мамою. Випускники її класу несуть вокальну школу по всьому світу та багато з них продовжують її справу у вищих закладах освіти, училищах, школах. Надія Семенівна була надійною дружиною, неперевершеною матір’ю та турботливою бабусею.
Весь колектив Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова висловлює щирі співчуття близьким та рідним Надії Семенівни Можайкіної.