Увесь дружний колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро вітає з ювілеєм нашого дорогого керівника - пана Федоришина В.І. Бажаємо міцного здоров'я та впевненості у собі, великих перемог у житті, гідних успіхів у професійній діяльності, поваги керівництва, любові та миру в сім'ї, добробуту та затишку вдома. Нехай Ваш творчий ентузіазм ніколи не згасає, а Фортуна не залишає у відповідальних і важливих справах. Натхнення Вам, сонячного та бадьорого стану душі й нових творчих здобутків!

Увесь дружний колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро вітає з ювілеєм нашого дорогого керівника -- пана Федоришина В.І. Бажаємо міцного здоров'я та впевненості у собі, великих перемог у житті, гідних успіхів у професійній діяльності, поваги керівництва, любові та миру в сім'ї, добробуту та затишку вдома. Нехай Ваш творчий ентузіазм ніколи не згасає, а Фортуна не залишає у відповідальних і важливих справах. Натхнення Вам, сонячного та бадьорого стану душі й нових творчих здобутків!