Gavrylchyk

 

 
Оcвіта:
  Київська державна консерваторія ім. П.І. Чайковського
Посада:
  ст.  викладач
Наукові ступені і звання:
   
Дисципліни, які викладає:
  фортепіано
В університеті працює:
  з 2004 р.
Кафедра
 

педагогіки мистецтва

та фортепіанного виконавства

 

 

 

Гаврильчик Луїза Миколаївнастарший викладач, клас фортепіано. 

Після закінчення Чернівецького музичного училища за спеціальністю "фортепіано" (клас Леоніда Михайловича Румянцева) вступила до Київської держаної консерваторії (клас Віталія Васильовича Сєчкіна), яку закінчила у 1975.

Усе своє професійне життя я викладала гру на фортепіано. Після завершення консерваторії в Києві я працювала у Чернівецькому музичному училищі на посадах викладача та концертмейстера. Згодом я перейшла на роботу на кафедру музики Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, де окрім педагогічної діяльності, я також почала займатися науковою роботою, досліджуючи піаністичну історію краю та різні світоглядні підходи до поняття звуку й музики.  Із 2004 р. працюю на кафедрі фортепіанного виконавства та художньої культури інституту мистецтв НПУ. 

Як педагог у роботі зі студентами головний акцент я ставлю на розкритті й розвитку індивідуального ставлення до виконуваної музики та ширшого, філософського розуміння твору. На моє глибоке переконання, саме це складає основу професіоналізму та любові до своєї справи, які я намагаюся передати своїм учням і студентам. 

Специфіка моєї викладацької діяльності безпосередньо відображена у колі моїх наукових інтересів, головним з яких є філософське осмислення музики й звуку, представлене в творах різних мислителів, виконавців і композиторів. Як стверджував засновник західної філософії музики Артур Шопенгауер, "якби вдалося знайти повне пояснення музики в словах, то це одночасно було б істинним поясненням світу". Окрім цього, я досліджую та знайомлю своїх студентів з творчістю яскравих імен світового піанізму минулого й сучасності. 

Студенти мого класу беруть участь у відкритих концертах і конкурсах. Одна з моїх студенток, Гу Дзяле, стала лауреатом IV Міжнародного фортепіанного конкурсу "Art – Klavier" (2-ге місце, Київ, 2012) та лауреатом конкурсу піаністів Міжнародної фонду розвитку музики Лан-Лана (2-ге місце, Шанхай, 2012), а Олександра Беленко стала дипломантом  V Міжнародного фортепіанного конкурсу "Art – Klavier" (Київ, 2014).