Вітаємо переможців VI Міжнародного конкурсу "Учитель музики ХХІ століття"!

I номінація - проведення уроку музики вчителем

Grand Prix Laureate - Еманова Зоя Григорівна (Україна) - кандидат педагогічних наук, вчитель музики, музичний керівник, спеціаліст вищої категорії Українського колежу ім. В.О.Сухомлинського (м. Київ)

осадчук1 премія: Осадчук Анжела Олегівна (Росія)вчитель музики вищої категорії Санкт-Петербурзької гімназії № 363, почесний робітник загальної освіти, лауреат Гран-прі Міжнародного конкурсу педагогічної майстерності в номінаціїї "Відкритий урок в загальноосвітній школі" (2010); лауреат педагогічного конкурсу "Петербурзький урок 2011"

громоваГромова Світлана Олександрівна (Білорусь) - вчитель музики вищої категорії Могільовської міської гімназії № 1.

бурлака2 премія: Бурлака Юлія Юріївна (Україна) - вчитель музичного мистецтва і художньої культури Херсонської спеціалізованої школи № 30 І-ІІІ ступенів з поглибленним вивченням предметів математичного циклу, природознавства та англійської мови.

ореховаОрєхова Надія Олегівна (Росія) - вчитель музики Гімназії № 3 Вахітівського району м. Казань, дипломант 3 ступеню і номінант за кращю виконавську майстерність VI Всеросійського конкурсу музичних факультетів ВНЗів та учнів музичних відділень педагогічних коледжів та училищ "Вчитель музики" (м. Чебоксари, 2011р)

новська3 премія: Новська Олена Рудольфівна (Україна) - магістр музичної освіти, викладач фортепіано, вчитель музики Одеського навчально-виховного комплексу "Интелект" І-ІІІ ступенів.

Спеціальні дипломи за збереження національних музичних традицій:

гаснюкГаснюк Вероніка Василівна (Україна) - кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри співів, диригування і музично-теоретичних дисциплін педагогічного факультету Мукачівського державного педагогічного університету.

герасимчукГерасимчук Владислав Васильович (Україна) - вчитель музичного мистецтва, керівник оркестру народних інструментів. спеціаліст вищої категорії, старший вчитель Осламівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Віньковецького району Хмельницької області.

трубніковТрубніков Максим Валерійович (Україна) - вчитель музичного мистецтва й художньої культури Одеської гімназії № 9.

ІІ номінація - проведення уроку музики студентом

1 премія: Азнабаєва Дана Трунівна (Казахстан, Астана) - магістрантка 2 курсу Казахського національного університету мистецтв. Диплом І ступеню на Першій Республіканській студентській олімпіаді з спеціальності "Музикознавство" (Алмати, 2010); Диплом 2 ступеню на Республіканському конкурсі "Кращий вчитель музики" (2010); І місце на VII Міській олімпіаді молодих музикознавців (Астана, 2011).

галківГалкін Віктор Сергійович (Росія) - студент 5 курсу музичного факультету Московського педагогічного державного університету. Акордеоніст, піаніст, співак, хормейстер, викладач. З 2007 року музичний керівник Московського театру-студії "Гальорка" при ДБОУ "НТЦ Исток". Лауреат конкурсів "Юні таланти Московії" (Москва, 2005), Вікно в Европу (Санкт-Петербург, 2005), "Майстер-віртуоз" (Москва, 2009), "Міжнародної олімпіади мистецтв" (Москва, 2010), "Спб Арт" (Санкт-Петербург, 2011), Конкурса-фестивалю музичних вузів Росії (Кострома, 2012).

нуриманова2 премія: Нуріманова Сірена Раїтівна (Росія) - студентка 2 курсу Відділення мистецтв Інституту філології та мистецтв Казанського (Приволзького) федерального університету. Переможець міжнародного вокального конкурсу "Татар мони".

Гуань Цун (Китай) - магістрантка 2 курсу музичного факультету Московського педагогічного державного університету, магістерська програма - "Музичне виховання", випускниця Тяньзінської державної консерваторії.

басалаєва3 премія: Басалаєва Надія Миколаївна (Росія-Чехія, м Прага) - докторантка Карлового університету. Дипломант ХVІІІ Всеросійсього конкурсу наукових робіт студентів в галузі музикознавства (РАМ імені Гнесіних, Москва, 2008); стипендіат адміністрації міста Петрозаводська (2008); лауреат ХІХ Міжнародної конференції студентів, аспірантів й молодих вчених "Ломоносов" (МДУ імені М.В. Ломоносова, 2012).

гладунГладун Сергій Володимирович (Україна) - магістрант 5 курсу  Інституту мистецтв Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова

штецьШтець Наталія Василівна (Україна) - магістрантка 5 курсу  Інституту мистецтв Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова

ІІІ номінація - сімейне музикування

1 премія: Фортепіанний дует Корноухових (Росія,  Великий Новгород) - Корноухов Михайло Дмитрович - доктор педагогічних наук, професор кафедри музики Новгородського державного університету імені Ярослава Мудрого та Корноухова Софія Михайлівна  - учениця 8 класу школи-студії при Новгородському обласному коледжі мистецтв імені С.В.Рахманінова (клас викладача О.М.Шумілової).

Сімейний ансамбль Степановий (Україна, Київ) - Степанова Людмила Павлівна - кандидат педагогічних наук, вчитель-методист Київської спеціалізованої школи № 115 ім. І. Огієнка; Степанов Андрій Миколайович - старший викладач по класу фортепіано та Степанов Володимир Андрійович - викладач по класу гітари Ірпенської дитячої музичної школи