Хор іноземних студентів Інституті мистецтв Національного педагогічного університету імені М.ПДрагоманова був створений у 2005 році. Його засновником та художнім керівником є кандидат педагогічних наук, доцент КОВАЛЕНКО Інна Григорівна. Хормейстер - ст. викладач Н.ЛГорбатенко, провідний концертмейстер - О.ВІванова.

Спочатку це був невеликий за кількістю учасників учбовий колектив -15 осіб. Зараз у колективі співають іноземні студенти китайської національності (близько 40 осіб) – майбутні фахівці з музичної педагогіки. Репертуар хору включає музику різних епох і стилів: старовинна та сучасна музика, західна класична, обробки українських, китайських народних пісень та твори китайських композиторів.

Враховуючи те, що до магістратури Інституту Мистецтв НПУ ім.М.ПДарагоманова приїжджають вчитися чимало осіб з КНР, у 2011 році за ініціативи керівництва до хорового колективу були залучені не тільки студенти бакалаврату, а й магістри. Це дало змогу розширити та ускладнити репертуар хору, підняти його професійний рівень.