Кафедру хореографії очолює Герой України, народний артист України та Росії, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Державної премії ім. Т.Г.Шевченка, академік, професор Вантух Мирослав Михайлович.

Спеціальність "хореографія" викладають старші викладачі Заварзін М.І., Тарасов Ю.М., викладач М'яківська С.А., доцент, кандидат мистецтвознавства Шкоріненко В.О., Гончарук Л.Б.

За час існування відділення хореографії створено обгрунтовану концепцію підготовки спеціалістів з вищою освітою за спеціальністю "Хореографія", розроблено освітньо-кваліфікаційні вимоги до випускників з даної спеціальності, навчальний план та програми.

Впровадження нової спеціальності дозволило активізувати та збагатити культурно-мистецьке життя не лише в університеті, а й в столиці України та усій державі.

Новини та афіши

На сайті Один гість та користувачі відсутні