Grutsyk O A 150x185 
Оcвіта:
  Київський педагогічний інститут ім. М.Горького,1981 р.
Посада:
  заст. декана з соц-виховної роботи
Наукові ступені і звання:
 

доцент,Відмінник освіти України,

Засл. працівник культури України

Дисципліни, які викладає:
   Хорове диригування
В університеті працює:
  з 1981 р.
Кафедра
 

методики музичного виховання,

співів та хорового диригування

 

Після закінчення Вінницького музичного училища працювала у різних навчальних закладах. З 1981 року, закінчивши у Києві педагогічний інститут ім. М.Горького, почала працювати викладачем кафедри методики музичного виховання та хорового диригування. За більш ніж 35 років роботи у колективі факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, підготувала у класі хорового диригування біля 100 фахівців, які працюють не тільки в Україні, але і за її межами вчителями музики, хормейстерами, артистами хорів. Окрім цього, читала лекції з методики музичного виховання дошкільників, займалась проблемами музичного виховання. Має наукові публікації, серед яких методичні розробки програм, які стосуються історії, теорії та методики музичного вихованню дітей, підготовки кадрів у вищих мистецьких навчальних закладах. 

За час роботи в університеті Грицюк О.А. неодноразово призначалася головою Державної екзаменаційної комісії у різні навчальні педагогічні заклади України. З 1986 по 1990 рік працювала заступником декана музично-педагогічного факультету. У 2003 році призначена на посаду заступника проректора-директора Інституту мистецтв НПУ  ім.М.П. Драгоманова з соціально-виховної роботи. 

Окрім навчально-педагогічної та науково-дослідницької роботи, О.А. Грицюк протягом усіх років проводить значну культурно-масову та мистецько-просвітницьку діяльність. Координуючи роботу усіх численних художніх колективів факультету мистецтв, Грицюк О. А. організувала і провела більше 400 концертів  в м. Києві та за його межами. За вагомий внесок у розвиток університету і досягнення високих показників у професійній діяльності неодноразово отримувала Подяку ректора університету.  У 2003 році Грицюк Олександра Андріївна нагороджена почесним знаком « Відмінник освіти України». У 2012 році заступнику проректора-директора Інституту мистецтв НПУ ім. М.П.Драгоманова в.о. доцента кафедри методики музичного виховання, співів та хорового диригування, члену Національної всеукраїнської музичної спілки Грицюк Олександрі Андріївні за значний особистий внесок у розвиток  музичної культури  України у поєднанні з багаторічною педагогічною та активною музично-громадською діяльністю присвоєно почесне  звання  «Заслужений працівник культури України». На даний час Олександра Андріївна Грицюк плідно працює на благо зміцнення й розвитку національної музичної культури і педагогічної освіти. 

   

Новини та афіши  

   

Електронний деканат  

   

On-Line відвідувачів  

We have 342 guests and no members online