Uncategorised

Семінар 28.11.2019 ММВ

Details

«Педагогіка радості у підготовці майбутніх учителів

музичного мистецтва»

28 листопада на факультеті мистецтв імені Анатолія Авдієвського відбувся методичний семінар на тему «Музично-ритмічна діяльність молодших школярів: з досвіду Вальдорфської школи». Організаторами цього заходу для студентів бакалаврату і магістратури виступили завідувач кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування докт. пед. наук, професор А.В.Козир, канд. пед. наук, професор Т.О.Бодрова; канд. пед. наук, доцент Л.П.Степанова; канд. пед. наук, ст. викладач О.П.Гусаченко.

До участі у семінарі запрошено педагога-практика, вчителя музичного мистецтва спеціалізованої авіаційно-технічної школи № 203 м. Києва О.А.Орленко, яка здійснює організацію музичної діяльності учнів у відповідності до технології Вальдорфської педагогіки.

В атмосфері педагогічного пошуку викладачами і студентами було обговорено принципи Вальдорфської школи, заснованої на ідеях творчої діяльності, свободи та вільного ритмотворення. У дискусії щодо практичного застосування алгоритмів даної технології в музичній роботі з учнями власну методичну позицію виявили магістранти Валентина Юрченко, Лєра Безушко, Марія Волошина та інші.

У практичній частині семінару (моделювання педагогічних ситуацій на основі методики евритмії, виконання пісень із застосуванням музично-ритмічних рухів та художньо-пластичних вправ) було засвідчено продуктивність навчання учнів із використанням означених засобів, визначено позитивний вплив даної методики на самопочуття та настрій дітей, а також виявлено арт-терапевтичний ефект музичних дій, спрямованих на вдосконалення рухової координації.

Вчитель музичного мистецтва Ольга Орленко, зосередивши увагу на естетико-практичній спрямованості навчальної діяльності учнів Вальдорфської школи, надала студентам цікавий пісенний матеріал для музично-ритмічних вправ, запропонувала активні методи і прийоми творчої роботи.

Студентам важливо було зрозуміти: технологія, впроваджена в Європі сто років тому, і сьогодні може успішно «працювати», вивільняючи через ритм приховану природу дитини на засадах творчої свободи і радості спілкування з однолітками.

Т.О.Бодрова, канд. пед. наук, професор кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського

  01

 02

03

04

2019-03-04Конференція 2

Details

page1

Read more: 2019-03-04Конференція 2

Гуральник PRIZE OF LANCHIANO

Details

Вітання

 

Вітаємо Ма Сіньюань та її наукового та творчого керівника професора Н.П. Гуральник кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства із перемогою в XXVIXInternationalCompetition «PRIZEOFLANCHIANO», м. Ланчіано, Італія, номенація – «Концертант» та здобуттям звання лауреата 1 премії.

Журі - 2   Ма Сінь - 3 ФОТО 750 x 1000

  Награди - 1

 

Крім музики, в житті я займався тільки музикою

Details

"Крім музики, в житті я займався тільки музикою"

Пропонуємо Вашій увазі допис про професора кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, Народного артиста України, генерал-майора Володимира Федоровича Деркача:

https://www.proza.ru/2019/09/04/1598?fbclid=IwAR23Pox-N56DcIf8mPsoQJDcr3kbZaP9U4OV4t6qGObKecJIUjgjdPCbvuE

   

Електронний деканат  

   

Новини та афіши  

   

Всього відвідувань  

4953182
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3503
4598
34104
4326760
84845
148845
4953182

Your IP: 46.229.168.145
Server Time: 2020-01-18 17:23:37
   

On-Line відвідувачів  

We have 67 guests and no members online

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ