ІІ Міжнародні науково-практичні читання пам’яті академіка Анатолія Авдієвського 15-16 03 18

Національний Педагогічний Університет імені Михайла Драгоманова

Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського

logo npu 180 newlogo joomla25 im uaАсоціація діячів музичної освіти і виховання України

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

15-16 березня 2018 р. у рамках

V Міжнародного хорового форуму

«Як серцю виспівать себе» буде проведено

ІІ Міжнародні науково-практичні

читання пам’яті

академіка Анатолія Авдієвського

Місце проведення: м. Київ, вул. Тургенівська, 11,

Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського.

Тематика конференції охоплює такі напрями:

1. Анатолій Авдієвський – видатний митець та освітній діяч сучасності.

2.Методологічні основи мистецької освіти.

3.Теоретичні та методичні засади мистецької освіти.

4. Художньо-педагогічний потенціал музичного мистецтва.

5. Методичні аспекти навчання мистецьких дисциплін.

6. Перспективи розвитку факультетів мистецтв педагогічних університетів.

Організація роботи конференції:

15 березня 2018  р.

10:00 – 11:00 – Проведення оnline-конференції.

Для участі в конференції необхідно:

до 10 лютого  2018 р. подати заявку з інформацією, тези доповіді, скан або фото квитанції про сплату оргвнеску:

$1–          відомості про автора (прізвище, ім’я та по батькові, місце роботи, посада, науковий ступінь, вчене звання, якщо студент, адреса ВНЗ, контактний телефон);

$1–          тема доповіді та тези повідомлення.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська, китайська.

Матеріали конференції можна опублікувати у фаховому виданні «Науковий часопис» (проф. Щолокова О.П.) у вигляді фахової статті з педагогіки.

Вимоги до оформлення матеріалів: Обсяг статей – до 5 стор. (14 кегель, інтервал – 1,5; поля – по 2 см). Орг. внесок складає 150 гривень та використовується на друкування програми конференції та організаційні витрати, включно пересилку збірки матеріалів учасникам конференції. Електронна версія рукопису подається у вигляді документа Word (редактор MicrosoftWord 2003 forWindowsчи пізніших версій). Текст набирається гарнітурою Times New Roman (кегль 14). Допускається виділення символів (фрагменту тексту) напівжирним шрифтом та курсивом.

Матеріал розташовується у такій послідовності:

- Ім’я та прізвище автора або співавторів, у скобках вказати державу або навчальний заклад.

- Назва статті (напівжирний шрифт, окремий абзац без відступів першого рядка із вирівнюванням по центру).

- Текст статті.

- Література.

- Для магістрантів – прізвище наукового керівника

Витрати, пов’язані з участю в конференції (проїзд, проживання, харчування) – коштом учасників. Організаційний внесок 150 грн. (витрати на інформаційні та робочі матеріали конференції, видання програми та наукового збірника конференції тощо) надсилати на картку Приватбанку 5168 7573 1904 6829 (на ім’я Іщенко О.І. ). Доктори наук оргвнесок не сплачують.

Адреса оргкомітету:

Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського: м. Київ, вул. Тургенівська, 11, тел. (044) 486–20–50 (кафедра теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування завідувач кафедри док. пед. наук, професор Козир Алла Володимирівна.

Запрошуємо до участі в конференції продюсерів, науковців, викладачів, студентів та усіх зацікавлених осіб.

Заявки та тези чекаємо на такі електронні адреси:

Server Time: 2018-02-21 01:32:50