НОВАТОРСЬКІ ІДЕЇ 11 03 18

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«НОВАТОРСЬКІ ІДЕЇ У ГАЛУЗІ СТРУННО-СМИЧКОВОЇ ПЕДАГОГІКИ»

Шановні викладачі-струнники!

11 березня 2018 року у м. Києві відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Новаторські ідеї в галузі струнно-смичкової педагогіки».

Організатори конференції:

$1·                      Громадська організація українських викладачів-струнників «ESTA-Україна»;

$1·                      Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова;

$1·                      Кафедра скрипки Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського.

Мета конференції: ознайомлення з інноваційними методиками у галузі струнно-смичкової педагогіки, обмін практичним досвідом серед викладачів-струнників, розвиток міжрегіональних зв’язків навчальних закладів культури.

Учасники конференції: педагогічні працівники (викладачі, концертмейстери, методисти), студенти музичних коледжів, училищ, вищих мистецьких навчальних закладів, науково-педагогічні працівники.

Тематичні напрями конференції (секції):

- інноваційні вітчизняні та світові методики навчання гри на струнних інструментах;

- актуальні проблеми струнно-смичкової педагогіки;

- регіональний досвід у галузі струнно-смичкової педагогіки;

- видатні педагоги та виконавці на струнних інструментах, їх внесок у розвиток струнно-смичкового мистецтва.

Усім бажаючим виступити на Всеукраїнській конференції «Новаторські ідеї в галузі струнно-смичкової педагогіки» необхідно до 31 січня 2018 року надіслати тези на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Тези мають бути викладені у короткій довільній формі та містити основні положення вашого виступу. Змістом виступу можуть бути: результати методичної роботи; нотні збірки; відкритий урок; історичний, методичний або мистецтвознавчий матеріал стосовно струнної педагогіки. Виступ не повинен перевищувати 20 хв.

Кращі доповіді будуть відібрані для презентації на пленарному та секційних засіданнях Всеукраїнської конференції «Новаторські ідеї в галузі струнно-смичкової педагогіки», яка відбудеться 11 березня 2018 р. у НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Результати відбору, повна програма Всеукраїнської конференції «Новаторські ідеї у галузі струнно-смичкової педагогіки» буде оголошено 05 лютого 2018 р.

Тези доповіді

Вимоги до оформлення тез.

$1ü  мова українська;

$1ü  надсилаються у вигляді електронного файлу у форматі Microsoft Word електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

$1ü  обсяг 1-2 стор. машинописного тексту (без нумерації) через 1,5 інтервали; 14 кегль, шрифт Times New Roman;

$1ü  поля: зліва – 30 мм, знизу – 25 мм, вгорі – 20 мм, праворуч – 10 мм;

$1ü  назву доповіді друкувати симетрично тексту;

$1ü  під назвою доповіді праворуч через 1,5 інтервали – ім’я та прізвище;

під прізвищем автора через один інтервал надрукувати маленькими літерами повну назву навчального закладу, місто, ще через два інтервали – текст.

Зразок

Педагогічні принципи П.С. Столярського

Петренко І.М.,

НПУ ім. М.П. Драгоманова,

м. Київ

Текст тез………..

Список використаних джерел:

1.

2.

Анкету, тези доповідей, копію квитанції про оплату можна надіслати електронною поштою. Назва файлу повинна відповідати прізвищу доповідача із вказівкою для Анкети-заявки – Заявка, тез – Тези, підтвердження сплати організаційного внеску – Квитанція.

Наприклад: Петренко_Тези, Петренко_Внесок, Петренко_Заявка

Фінансові умови участі:

- рання реєстрація до 15.01. 2018 р. (студенти – 50 гр., члени ESTA – 100гривень, інші учасники – 200 гривень).

- пізня реєстрація до 01.03. 2018 р. (студенти – 100 гр., члени ESTA – 200гривень, інші учасники – 300 гривень)

Додаток 1

Оргкомітету Всеукраїнської конференції «Новаторські ідеї у галузі струнно-смичкової педагогіки».

АНКЕТА-ЗАЯВКА

учасника Всеукраїнської конференції «Новаторські ідеї в галузі струнно-смичкової педагогіки»

(11 березня 2018 р.)

________________________________________________________________________