Поселення в гуртожиток 2017-18 нр

Деталі

 

УВАГА! ПРЕТЕНДУВАТИ НА ГУРТОЖИТОК МАЮТЬ ПРАВО 70% СТУДЕНТІВ, ЯКІ Є ПЕРШИМИ ЗА РЕЙТИНГОМ!

 

 

 

                    СПИСОК

                    студентів 1 курсу факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського

                                                 на поселення у гуртожитки НПУ імені М. П. Драгоманова                            

                                на 2017-2018 навчальний рік        

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Категорія

Термін, на який поселяється

Наявність пільги (яку пільгу має)

Місце реєстрації, проживання

Примітка

1

Тарасенко Дмитрій Сергійович

Студент

до 30.06.2018

інвалід

Київська обл., с. Миронівка

 

2

Янушевський Назарій Іванович

Студент

до 30.06.2018

 

Івано-Франківська обл.

 

3

Марченко Марія Олександрівна

Студент

до 30.06.2018

 

Херсонська обл.

 

4

Конікова Анастасія Сергіївна

Студент

до 30.06.2018

 

Донецька обл.

 

5

Міхеєва Лідія Сергіївна

Студент

до 30.06.2018

 

Херсонська обл.

 

6

Гетьманська Альона Вячеславівна

Студент

до 30.06.2018

 

Харківська обл.

 

7

Звербель Маріанна Вікторівна

Студент

до 30.06.2018

 

Закарпатська обл.

 

8

Різніченко Катерина Віталіївна

Студент

до 30.06.2018

 

Кіровоградська обл.

 

9

Вовканець Ірина Миколаївна

Студент

до 30.06.2018

 

Закарпатська обл.

 

10

Філик Діана Ігорівна

Студент

до 30.06.2018

 

Тернопільська обл.

 

11

Хабаба Анастасія Юріївна

Студент

до 30.06.2018

 

Чернівецька обл.

 

12

Олексієнко Тетяна Олександрівна

Студент

до 30.06.2018

 

Миколаївська обл.

 

13

Харамурза Христина Миколаївна

Студент

до 30.06.2018

 

Харківська обл.

 

14

Лапін Володимир Іванович

Студент

до 30.06.2018

сирота

Одеська обл.

 

15

Яцун Аліна Володимирівна

Студент

до 30.06.2018

 

Полтавська обл.

 

16

Коваль Діана Олегівна

Студент

до 30.06.2018

 

Хмельницька обл.

 

17

Павленко Дмитро Романович

Студент

до 30.06.2018

 

Київська обл., с. Вільно

 

18

Нивчик Наталія Миколаївна

Студент

до 30.06.2018

 

Волинська обл.

 

 

                    СПИСОК

                     студентів 2 курсу факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського

                    на поселення у гуртожитки НПУ імені М. П. Драгоманова                                  

                    на 2017-2018 навчальний рік        

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Категорія

Термін, на який поселяється

Наявність пільги (яку пільгу має)

Місце реєстрації, проживання

Примітка

1

Денисюк Дарина Вадимівна

Студент

до 30.06.2018

 

Житомирська обл.

 

 

          

 

СПИСОК

                     студентів 3 курсу факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського

                   на поселення у гуртожитки НПУ імені М. П. Драгоманова                                  

                    на 2017-2018 навчальний рік      

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Категорія

Термін, на який поселяється

Наявність пільги (яку пільгу має)

Місце реєстрації, проживання

Примітка

1

Томишинець Віктор Васильович

Студент

до 30.06.2018

 

Київська обл., Миронівський р-н, с. Маслівка

 

2

Зендран Ірина Валеріївна

Студент

до 30.06.2018

 

Тернопільська обл.

 

3

Рибак Микита Олегович

Студент

до 30.06.2018

 

Чернігівська обл.

 

4

Тімощук Вікторія Василівна

Студент

до 30.06.2018

 

Хмельницька обл.

 

5

Шпирка Олексій Володимирович

Студент

до 30.06.2018

 

Львівська обл.

 

6

Подолянчук Галина Юріївна

Студент

до 30.06.2018

 

Житомирська обл.

 

7

Петрик Тетяна Андріївна

Студент

до 30.06.2018

 

Київська обл., с. Нові Петрівці

 

8

Гоц Марія Петрівна

Студент

до 30.06.2018

 

Волинська обл.

 

9

Середич Ксенія Миколаївна

Студент

до 30.06.2018

 

Черкаська обл.

 

10

Юрченко Валентина Олексіївна

Студент

до 30.06.2018

 

Кіровоградська обл.

 

11

Ликтей Богдан Володимирович

Студент

до 30.06.2018

 

Івано-Франківська обл.

 

12

Ткач Оксана Ігорівна

Студент

до 30.06.2018

 

Київська обл., с. Липівка

 

13

Наземцева Леся Андріївна

Студент

до 30.06.2018

 

Житомирська обл.

 

14

Савченко Анастасія Юріївна

Студент

до 30.06.2018

 

Кіровоградська обл.

 

15

Удовиченко Ангеліна Олександрівна

Студент

до 30.06.2018

 

Херсонська обл.

 

16

Нечет Іван Юрійович

Студент

до 30.06.2018

 

Запорізька обл.

 

17

Білонога Ольга Дмитрівна

Студент

до 30.06.2018

 

Донецька обл.

 

18

Шуляр Владислав Володимирович

Студент

до 30.06.2018

 

Волинська обл.

 

19

Тюхтій Олена Юріївна

Студент

до 30.06.2018

 

Полтавська обл.

 

20

Огурцова Вероніка Валеріївна

Студент

до 30.06.2018

 

Харківська обл.

 

21

Тирчик Павло Валентинович

Студент

до 30.06.2018

 

Хмельницька обл.

 

22

Гринькевич Оксана Володимирівна

Студент

до 30.06.2018

 

Хмельницька обл.

 

23

Харитон Ростислав Романович

Студент

до 30.06.2018

 

Закарпатська обл.

 

24

Піскова Ольга В’ячеславівна

Студент

до 30.06.2018

 

Черкаська обл.

 

25

Яблонський Павло Володимирович

Студент

до 30.06.2018

 

Одеська обл.

 

26

Мостович Юрій Богданович

Студент

до 30.06.2018

 

Тернопільська обл.

 

27

Осінська Яна Андріївна

Студент

до 30.06.2018

 

Полтавська обл.

 

28

Тимченко Дар’я Олегівна

Студент

до 30.06.2018

 

Київська обл.

 

 

                    СПИСОК

                     студентів 1 курсу(магістри) факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського

                    на поселення у гуртожитки НПУ імені М. П. Драгоманова                                  

                    на 2017-2018 навчальний рік                   

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Категорія

Термін, на який поселяється

Наявність пільги (яку пільгу має)

Місце реєстрації, проживання

Примітка

1

Кондратюк Олена Василівна

Студент

до 30.06.2018

 

Хмельницька обл.

 

2

Гожельник Ірина Володимирівна

Студент

до 30.06.2018

 

Львівська обл.

 

3

Пархоменко Богдан Владиславович

Студент

до 30.06.2018

 

Чернігівська обл.

 

4

Тихомирова Юлія Олександрівна

Студент

до 30.06.2018

 

Дніпропетровська обл.

 

5

Лопатіна Марія Юріївна

Студент

до 30.06.2018

 

Донецька обл.

 

6

Лісниченко Ніна Сергіївна

Студент

до 30.06.2018

 

Вінницька обл.

 

7

Корняк Назар Миколайович

Студент

до 30.06.2018

 

Івано-Франківська обл.

 

8

Дніпровська Анна Олександрівна

Студент

до 30.06.2018

 

Чернігівська обл.

 

9

Отришко Олександра Анатоліївна

Студент

до 30.06.2018

 

Запорізька обл.

 

10

Паламарчук Наталія Анатоліївна

Студент

до 30.06.2018

 

Вінницька обл.

 

11

Глазунов Микита Вадимович

Студент

до 30.06.2018

 

Луганська обл.

 

12

Лукашук Олена Сергіївна

Студент

до 30.06.2018

 

Волинська обл.

 

13

Богдан Олександр Олександрович

Студент

до 30.06.2018

 

Волинська обл.

 

14

Назар Орест Ярославович

Студент

до 30.06.2018

 

Тернопільська обл.

 

15

Міронов Артем Олександрович

Студент

до 30.06.2018

 

Запорізька обл.

 

16

Олейніченко Владислав Вячеславович

Студент

до 30.06.2018

 

Одеська обл.

 

17

Огієнко Олександра Олегівна

Студент

до 30.06.2018

cирота

Полтавська обл.

 

18

Назар Володимир Ярославович

Студент

до 30.06.2018

 

Тернопільська обл.

 

19

Вензовська Катерина Ігорівна

Студент

до 30.06.2018

 

Житомирська обл.

 

20

Сірий Олександр Анатолійович

Студент

до 30.06.2018

 

Чернігівська обл.

 

21

Горєлов Юрій Олександрович

Студент

до 30.06.2018

 

Тернопільська обл.

 

22

Михайленко Максим Віталійович

Студент

до 30.06.2018

 

Волинська обл.

 

23

Перепелиця Софія Володимирівна

Студент

до 30.06.2018

 

Полтавська обл.

 

24

Шевчук Петро Сергійович

Студент

до 30.06.2018

 

Житомирська обл.

 

25

Шинкарюк Ірина Сергіївна

Студент

до 30.06.2018

 

Одеська обл.

 

26

Лавренова Ірина Олегівна

Студент

до 30.06.2018

 

Запорізька обл.

 

27

Ляшенко Ганна Вячеславівна

Студент

до 30.06.2018

 

Харківська обл.

 

28

Логвиненко Євген Вікторович

Студент

до 30.06.2018

 

Запорізька обл.

 

29

Гусаченко Євгенія Сергіївна

Студент

до 30.06.2018

 

Харківська обл.

 

30

Пужанівська Юлія Русланівна

Студент

до 30.06.2018

 

Львівська обл.

 

31

Горбатюк Мар’яна Ігорівна

Студент

до 30.06.2018

 

Хмельницька обл.

 

32

Гандзюк Юлія Олександрівна

Студент

до 30.06.2018

 

Хмельницька обл.

 

                                      

 

              Декан факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського          В.І.Федоришин

     Заступник декана з соціально-виховної роботи                           О.А.Грицюк

     Голова студентського профбюро факультету мистецтв

              імені Анатолія Авдієвського                                                        О.В.Кондратюк

 Голова студентської ради факультету мистецтв  

      імені Анатолія Авдієвського                                                              Т.О.Сарапіна

   

Електронний деканат  

   

Інформація  

   

Всього відвідувань  

2824518
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
244
1057
1301
2253985
41746
51628
2824518

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-09-25 04:23:07
   

On-Line відвідувачів  

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ